fbpx

cześć!
jestem patrycja.

od ponad 6 lat pomagam przedsiębiorcom rozwijać skrzydła w świecie online. Zaczynałam od bycia Wirtualną Asystentką, dzięki czemu zdobyłam wiele cennego doświadczenia w prowadzeniu biznesów online i współpracy z klientami, to pomogło mi również w postawieniu konkretnych kroków w zdalnej pracy i zdobyciu nowego doświadczenia, które kiełkuje każdego dnia, każdego tygodnia 😊

Niezwykle cenię sobie wszechstronność działań, nie lubię ograniczeń, dlatego też moja oferta nie skupia się tylko na budowie stron i sklepów, ale nie bez powodu, czytaj dalej. Początkowo łapałam wiele srok za ogon – ale takie jest życie przedsiębiorcy. Chcemy wszystko robić sami, aż w końcu brakuje czasu na rozwój w tych wszystkich obszarach. Nadchodzi więc czas żeby odpuścić i dać przestrzeń innym.

Dlatego zaczęłam rozwijać to co faktycznie mnie spełnia, czyli e-commerce i cała techniczna otoczka wraz ze składem książek i e-booków. Jednak na przestrzeni tych lat poznałam wspaniałe kobiety, które na co dzień wspierają mnie (i wzajemnie) w tych porzuconych przeze mnie sferach. Wzajemnie dopełniamy swoje oferty i sprawiamy, że nasi Klienci, tacy jak Ty, cieszą się rosnącym biznesem. To co niezwykle mnie cieszy to, że każda z nas rozumie na czym polega praca tej drugiej – ale każda jest największym specjalistą w swoim obszarze, a wzajemne zrozumienie przyspiesza prace przy wielu projektach.

Prywatnie jestem opiekunką dwóch psiaków – Jasona, który niebawem skończy 7 lat oraz Corteza, 6 letniego kundelka. Jeśli Twój biznes jest związany z psami, będę wyjątkowo rozumieć Twoją branżę. W przyszłości, mam nadzieję, że tej bliskiej, zamieszkam w jakimś ciepłym kraju, gdzie na plaży będę budować Twoje miejsce w sieci.