Marketing | Social Media | Skład E-booków | Grafiki CANVA

Sukcesem mojej marki są moi klienci

Każda współpraca z moimi klientami, jest dla mnie niesamowicie budująca. Poznaję niesamowitych ludzi, przedsiębiorców, których cenię nie tylko biznesowo, ale również prywatnie. Dlatego ich opinie są dla mnie tak cenne i spieszę z pokazaniem Ci, jak oni cenią również mnie i moją pracę, moje umiejętności. Kto wie, być może i Twoja opinia się tutaj pojawi? 🙂 

"Pracowałam z Panią Patrycją już przy kilku projektach, za każdym razem niezwykle sprawnie i szybko przechodziłyśmy przez projekt. Od lat zajmuję się marketingiem internetowym i tym doceniam profesjonalizm. Strony www, strona kursu, konfiguracja kursu, proste i te bardziej skomplikowane grafiki. Takie projekty warto powierzyć Pani Patrycji."
"Z pełnym przekonaniem polecam usługi oferowane przez Panią Patrycję, w zakresie budowania i administrowania stron internetowych. Jako konsultantka i wykonawca jest niezwykle zaangażowana i profesjonalna. Cierpliwie znosi setki pytań, udziela wyczerpujących odpowiedzi i trafnie podpowiada optymalne rozwiązania. Pani Patrycja jest profesjonalistką w każdym tego słowa znaczeniu. Ogromną wartością we współpracy jest Jej serdeczna i rzeczowa komunikacja, dzięki czemu nasze rozmowy były sprawne, skupione na moich oczekiwaniach i merytoryczne. Bardzo doceniam osobistą dostępność, zaangażowanie i wysoki poziom estetyki prac. Z pewnością nie raz wrócę do Pani Patrycji na konsultacje czy zakup oferowanych usług."
"Prowadząc własny biznes lista zadań do wykonania i nowych pomysłów do wdrożenia stale rośnie - a doba nie jest z gumy. I tu na szczęście przyszła nam z pomocą Pani Patrycja, która nas odciążyła i sprawiła, że zniknęło nasze poczucie wiecznego niedoczasu 😉 Moje początkowe obawy, czy wirtualna asystentka sprosta naszym oczekiwaniom, okazały się w przypadku Pani Patrycji totalnie nieuzasadnione. Nasza współpraca była tak udana, że z czystym sumieniem polecamy ją również naszym klientom i wiem, że ich współpraca jest równie udana! "
"Z panią Patrycją Kubacz ReflectGroup.pl współpracuje od maja 2021. Współpraca jest realizowana na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Ze strony p. Patrycji możemy liczyć nie tylko na terminowe wykonanie swojej pracy, lecz także bardzo kreatywne teksty do artykułów na nasze blogi firmowe. Praca wykonana jest z dużą precyzją i starannością. Dodatkowym autem jest również szybki response na wysłane wiadomości, stąd kontakt jest bardzo płynny. Polecam każdemu, kto szuka solidnego kooperanta 😀 "
"Patrycja pracuje bardzo szybko i dokładnie. Nie szuka problemów, tylko sposobów na ich rozwiązanie. Jest bardzo sumienna i staranna w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Bardzo też cenię jej samodzielność oraz jasny i precyzyjny sposób komunikacji. Gorąco polecam taką współpracę 😃"
"Patrycja wspierała mnie w utworzeniu sklepu na woocommerce. Zrobiła to szybko, dokładnie, a jak pojawiły się jakieś problemy to rozwiązywała je na bieżąco. Nawet jak miałam pytania o sklep (po wykonaniu usługi) to chętnie udzielała mi odpowiedzi. Polecam Patrycję do współpracy. "
"Współpracując z Patrycją widzę same plusy bo .k iedy piszemy - rozmawiamy o czymś czesto czyta mi w myślach odpowiada na pytanie które piszę a nie zdążyłam wysłać. Rozwiązuje problemy techniczne z którymi sobie nie radze bo się na czymś nieznam. Mając Patrycje w Celtic Dress Design Team jestem pewna ,że mój content w języku angielskim na stronie i komunikacja w mediach społecznościowych jest poprawna. Patrycja zajmuje się moim newsletterem czego nie miałam czasu się nauczyć od strony technicznej. Odpowiada na każde moje pytanie nawet późnym wieczorem. Pomaga mi ogarnąć chaos w głowie jaki ma każdy wlasciciel małego biznesu będąc człowiekiem orkiestrą na dłuższą metę tak się nie da i trzeba pozwolić sobie pomóc."
"Patrycję poznałam w trakcie realizacji projektu dla klienta z branży nieruchomości i nasza współpraca trwa od ponad dwóch miesięcy. Odbieram ją jako osobę bardzo sympatyczną, a przy tym konkretną, zdecydowaną i lubiącą stawiać czoła wyzwaniom, jakie stawiają przed nią zadania zlecone do realizacji. Patrycja szybko odnajduje się w nowych zadaniach i chętnie się w nie angażuje. Wysoko cenię sobie jej otwartość i optymizm!"
"Patrycja jest wspaniałą, wszechstronną i bardzo utalentowaną Wirtualną Asystentką, współpracuję z nią już dłuższy czas. Mam czasem wrażenie, że nie ma zadania czy programu, którego by nie ogarnęła w stopniu baardzo dobrym. Do tego wspaniale się z nią współpracuje, jest bardzo konkretna, dokładna, sumienna i terminowa, a do tego oczywiście przesympatyczna."
"Patrycja jest niezawodną osobą od zadań specjalnych! 💚Jej organizacja, szybkość i precyzja ułatwia każdemu pracę. 👉Dodatkowo jest wspaniałym wsparciem w zadaniach związanych z tłumaczeniem tekstów, jak i kompleksowej organizacji i obsługi obiektów. ☘️Wiem, że polecając Patrycję, swoim klientom mogę spać spokojnie, bo sama miałam przyjemność z nią współpracować. Serdecznie polecam! Profesjonalizm, pasja, niezawodność!"
Monika Lizun
Virtual-Concept
"Miałem przyjemność współpracować z Panią Patrycją. Jest to osoba doskonale zorganizowana, kompetentna w tym co robi, bardzo komunikatywna. Potrafi szybko i precyzyjnie ocenić potrzeby klienta. Działa skutecznie a jej kwalifikacje oraz cechy osobowościowe predysponują ją do budowania długotrwałych relacji."
Jakub Kałaska